בייסבול

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: בייסבול .
זוהי הגדרה בת 8 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: כדור בסיס.

מידע רנדומלי על הביטוי "כדור בסיס":

בספורט, שופט הוא אדם המפקח שהפעילות הספורטיבית תתנהל לפי הכללים שנקבעו לכך, ולו סמכות לקבל החלטות שמשנות את מהלך המשחק, כגון הרחקת שחקן שהפר את הכללים. שופטים משתתפים במשחקי ספורט, כגון כדורגל, וגם בתחרויות שאינן משחק, כגון תחרויות אתלטיקה.


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

מקור השיפוט בספורט הוא במשחק הכדורגל. תחילה התייעצו ביניהם ראשי הקבוצות כדי לקבל החלטות שיפוטיות במהלך המשחק. עם הזמן, תפקיד זה עבר לשופט. כל קבוצה הייתה מביאה שופט מטעמה כך שראש הקבוצה יכול להתרכז במשחק. לאחר מכן, נוסף למגרש שופט נייטרלי, שאין לו עניין באחת הקבוצות. לשופט זה היו פונים רק אם השופטים מטעם הקבוצות לא היו יכולים להחליט בעצמם. שופט זה לא לקח חלק מרכזי במשחק עד שנת 1891, שבה השופטים מטעם הקבוצות הפכו שופטי הקו (לקוונים). כיום, ברוב משחקי הכדורגל לחובבים, כל צד מביא את הקוון שלו כדי לסייע לשופט הנייטרלי שמונה על ידי התאחדות הכדורגל.

נתגלו מספר מקרים בהם ניתן שוחד לשופט לשם הטיית השיפוט במשחקים ותוצאות המשחקים. הסיבות לכך מגוונות: לעתים קבוצה מבקשת שמשחק יוטה לטובתה או נגד קבוצה יריבה, כדי שתוכל לעלות בדירוג הליגה או להתקדם בטורנירים שונים, ואילו במקרים אחרים גורמים המהמרים על תוצאות משחק בכסף רב, משחדים את השופטים כדי שמה שהימרו עליו אכן יתרחש. ההטייה אינה בהכרח משפיעה על תוצאת המשחק, לעתים הגורמים המטים מבקשים מהשופט לשלוף כרטיס אדום או צהוב לשחקן מסוים, כדי שבמשחקה הבא של קבוצתו לא יוכל לשחק.

כדור בסיס בויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "בייסבול"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*