ביזארי

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: ביזארי.
זוהי הגדרה בת 6 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: מוזר, חריג, יוצא דופן .

מידע רנדומלי על הביטוי "מוזר":

תעלת מוזר (באנגלית: Moser Channel) היא מצר ים ותעלת מים עמוקים תת-ימית, המפרידה בין איי הקיז המרכזיים ואיי הקיז הדרומיים במדינת פלורידה שבארצות הברית.

התעלה התת-ימית מקשרת בין האוקיינוס האטלנטי במזרח לבין הים הקריבי (מפרץ פלורידה ומפרץ מקסיקו) במערב.

התעלה מאפשרת החלפת מים בין מפרץ פלורידה הסגור באופן יחסי, לבין האוקיינוס הפתוח שממזרח לו, והיא אחת מארבע תעלות המים העמוקים שמאפשרים החלפת מי החופים של דרום מערב פלורידה (יחד עם תעלת הוק, ותעלת לונג קי).

מעל התעלה עובר גשר שבעת המילים.

ביג קוקפיט קי • רוקלנד קי המזרחי • רוקלנד קי • בוקה צ'יקה קי • קי הייבן • קי וסט • סיגסבי פארק • פלמינג קי • סנסט קי • ויטסריה

קואורדינטות: 24°42′00″N 81°10′11″W / 24.700004°N 81.169683°W / 24.700004; -81.169683

מוזר בויקיפדיה


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

מידע רנדומלי על הביטוי "יוצא דופן ":

מוניטור עוברי (אנגלית: Cardiotocography) או CTG, הוא אמצעי רפואי טכני המיועד להערכת דפיקות לב העובר והערכת הצירים. המכשיר מורכב משני מתמרים אשר מניחים על הבטן התחתונה.

דופק של העובר ניתן לניטור בשתי דרכים, פנימית וחיצונית. מוניטור עוברי הוא הכינוי הרווח לניטור חיצוני שעובד על בסיס של אולטראסאונד דופלר. לעתים העובר או האם זזים והניטור החיצוני אינו מדויק, ואז ניתן לעשות גם ניטור פנימי (רלוונטי רק למהלך הלידה). ניטור פנימי דורש פתיחה ופקיעה של המים, ובמהלכו ננעצת מחט זעירה בראש העובר וכן מונחת אלקטרודה על רגל האם ונמדד דופק העובר.

גם את הצירים עצמם ניתן לנטר פנימית וחיצונית: ניטור חיצוני של הצירים נעשה על ידי אחד מהטרנסדוסרים (טוקומטר) המונח על הפונדוס (חיצונית לאזור ברחם אשר מעביר את הצירים באופן המיטבי) כאשר הטוקומטר מודד את תכיפות הצירים ומשכם, אולם לא את עוצמתם. ניטור פנימי אשר קרוי intra-uterine pressure devise הוא ניטור הרלוונטי גם הוא רק לתהליך הלידה, בו מוכנסת צינורית אשר חשה את תנועת מי השפיר כתוצאה מהתכווצות הרחם בעקבות הצירים.

פענוח של מוניטור כולל התייחסות לפרמטרים הבאים:

יוצא דופן בויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "ביזארי"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*