בחינה, בדיקה

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: בחינה, בדיקה.
זוהי הגדרה בת 12 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: סריקה .

מידע רנדומלי על הביטוי "סריקה ":

סריקת ספר הוא תהליך של המרת ספר מודפס לקובץ תמונה דיגיטלי, שלעתים מפוענח גם לגרסת טקסט באמצעות מנוע OCR ממוחשב ובכך הופך הספר מספר מודפס לספר אלקטרוני. המרה זו עשויה להפוך ספריות שלמות למאגר מידע שבקלות ניתן למצוא בתוכו מחרוזת מבוקשת, ואף מקטינה את משקל הטקסט עשרות מונים. כך ניתן, למשל, להנגיש חומר שנכתב בכתב קטן לכבדי ראייה ואף לעיוורים, על ידי המרה לפלט קולי.


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

לאחר שהספר נסרק, הפצתו בפומבי נעשית במהירות ותוך ויתור על עלויות ההדפסה, הדיו והכריכה הכרוכים בתהליך הפקתו. האדם הסורק מכוונן את איכות הסריקה לפני או אחרי שבוצעה, על ידי חיתוך, הבהרה ויישור התמונה.

מיזמים רבים עוסקים בהעברה לפורמט דיגיטלי של ספרים שזכויות היוצרים עליהם פגו. עם המיזמים העוסקים בסריקה של ספרים נמנים ארכיון האינטרנט, גוגל ספרים, ספרי יזכור אונליין (מיזם של הספרייה הציבורית של ניו יורק) ומיזם HebrewBooks. במיזם פא"ר – פתיחת אוצרות רוח – של האוניברסיטה הפתוחה, הועלו לאינטרנט ספרי האוניברסיטה מ-50 קורסים שונים.

סריקה בויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "בחינה, בדיקה"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*