בא כוח

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: בא כוח.
זוהי הגדרה בת 6 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: נציג, מורשה, ציר, מיופה כוח .

מידע רנדומלי על הביטוי "מורשה":

רשת מורשה היא רשת בתי ספר למורשת היהדות ולמעורבות קהילתית.

רשת 'מורשה' היא רשת אידאולוגית של בתי ספר, הפועלת לעיצוב הוויה יהודית ציונית בעלת דגש חברתי בתוך בתי הספר.

הרשת נוסדה בשנת 2001. לרשת חברו בתי ספר משני הזרמים: ממלכתי וממלכתי דתי, במטרה לתת מענה חינוכי הולם לכלל תלמידי ישראל, תוך דגש על האוכלוסייה המסורתית.

כיום שותפים לרשת 34 בתי"ס ברחבי ישראל. הרשת פועלת בבתי הספר בשלושה מעגלים:

קרן אבי חי תומכת ברשת מאז יסודה. הרשת פועלת במסגרת 'כל ישראל חברים', לצד הארגון 'ממזרח שמש'.

מורשה בויקיפדיה

מידע רנדומלי על הביטוי "ציר":

סִימֶטְרִיָּה (מיוונית: συμμετρεῖν – למדוד ביחד) היא תחושה עמומה של הרמוניה ושיווי משקל, או מושג מתמטי מדויק, המתאפיין בדמיון עצמי, שניתנת לו הגדרה במסגרת החוקים של מערכות פורמליות, כגון גאומטריה ופיזיקה. מכיוון שיש קשר בין שתי המשמעויות, הן נדונות יחד בערך זה. ההיפך של סימטריה הוא אסימטריה.


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

הסימטריה הידועה ביותר היא סימטריה גאומטרית. עצם גאומטרי נחשב סימטרי אם הפעלת טרנספורמציה לא משנה את אופיו. במקרה כזה אומרים כי העצם משתמר (אינוואריאנט) ביחס לטרנספורמציה. לדוגמה, מעגל שמופעלת עליו טרנספורמציית סיבוב סביב מרכזו יקבל את אותה צורה ומיקום כמעגל המקורי. לסימטריה כזו קוראים סימטריית סיבוב ולמעגל יש אם כן סימטריה סיבובית. סוגי הסימטריות האפשריות לעצם גאומטרי תלויות בקבוצת הטרנספורמציות האפשריות וברשימת התכונות שצריכות להישמר כדי שיחשב שהעצם שמר על אופיו תחת הטרנספורמציה. מאחר שהרכבת שתי טרנספורמציות היא טרנספורמציה בעצמה ולכל טרנספורמציה יש טרנספורמציה הופכית לה שמבטלת אותה, קבוצת הטרנספורמציות שמקיימות סימטריה בפעולתן על גוף מסוים, הן חבורה מתמטית. החבורה הנפוצה ביותר של טרנספורמציות היא חבורת האיזומטריות האוקלידית, ובפרט במישור גאומטרי ובמרחב אוקלידי – קבוצת הטרנספורמציות המשמרות מרחק. איזומטריות אלו מורכבות שלוש הטרנספורמציות הבסיסיות: שיקוף, סיבוב והזזה. לדוגמה, למגן דוד יש שישה צירי שיקוף שעבורם הוא סימטרי, וכן סימטריה סיבובית מסדר 6. סימטריה ביחס להזזה ניתן למצוא במבנים מחזוריים אינסופיים דוגמת סריגי בראבה או ריצוף מחזורי של שטח באריחים זהים.

ציר בויקיפדיה

מידע רנדומלי על הביטוי "מיופה כוח ":

דף קטגוריה זה כולל את 4 קטגוריות המשנה הבאות, מתוך 4 בקטגוריה כולה. (לתצוגת עץ)

דף קטגוריה זה כולל את 16 הדפים הבאים, מתוך 16 בקטגוריה כולה. (לתצוגת עץ)

מיופה כוח בויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "בא כוח"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*