אשנב

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: אשנב.
זוהי הגדרה בת 4 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: צוהר .

מידע רנדומלי על הביטוי "צוהר ":

חלון הוא פתח מתוכנן בקיר או בתקרה של מבנה, שמאפשר לאור, ולרוב גם לאוויר, להיכנס דרכו. על פי רוב, פתח החלון יכול להסגר והמושג "חלון" מיוחס הן לפתח, הן למכסה שלו והן למסגרת שלו.


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

החלונות עשויים לרוב מזכוכית, לעתים מקושטת, המחוברת למסגרת קבועה או בת-הנעה ממתכת, עץ או פולימר. לעתים קרובות מותקנים על החלונות גם תריסים, וילונות או מתקנים אחרים, אשר מונעים או מרסנים את כניסת אור השמש וכן גם רשתות וסורגים למניעת כניסת חרקים, חיות ובני אדם למבנה. מעל חלק מהחלונות מותקן גם גגון. בבתי אבן, האבנים הנושקות לפתח החלון הן אבנים בעלות דוגמה מיוחדת לזה ובהרבה מבנים, קטע הקיר שסביב לחלונות מכיל קישוטים ייחודיים.

התחלת ייצורה של זכוכית באופן תעשייתי הוותה זרז להתפתחות במגוון תחומים, ובמיוחד בתחום הבניה, כי הזכוכית מתאימה לזיגוג חלונות מבחינות רבות:

החיסרון העיקרי של הזכוכית הוא שאינה עומדת בפני מכות פתאומיות, דבר שגורם לניפוצה ולשבירתה.

הזכוכית השפיעה גם על גודלם של החלונות. בעבר היו החלונות פתחים קטנים. הזכוכית איפשרה לפתוח פתחים גדולים הרבה יותר. הזכוכית חוסמת את האוויר שבא מבחוץ ומכניסה רק אור, כלומר יש שליטה על הכנסת כמות האוויר למבנה ועל איוורורו.

צוהר בויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "אשנב"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*