אסטרונום דני

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: אסטרונום דני.
זוהי הגדרה בת 12 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: ברהה .

מידע רנדומלי על הביטוי "ברהה ":

אוטה טיגסטן ברהה (בדנית: Otte Thygesen Brahe) ‏ (2 באוקטובר 1518 – 9 במאי 1571) היה אציל דני, בן לאחת המשפחות המשפיעות ביותר בדנמרק באותה התקופה. אוטה ידוע במיוחד בשל בנו טיגה שהיה אסטרונום מפורסם והבית אותו הוא בנה – טירת קנוטסתורפ. היה אביר מסדר הפיל.


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

אוטה נולד בתאריך 2 באוקטובר 1518 בטוסתרופ לטיגה ברהה וסופי ראד. אוטה נשא לאישה את ביטי בילי בשנת 1544. גם ביטי הייתה אצילה דנית ממעמד זהה כמו אוטה ולשניים היו חוות, יערות ואדמות רבות בערים דניות כמו קופנהגן. את הטירה בנה במאה ה-16 ובנייתה נשלמה בשנת 1550.

טיכו נולד בטירת קנוטסתורפ, שבסקונה דנמרק (כיום דרום שוודיה) בשם טיגה אוטסן ברהה. כשהיה בן שנתיים בשנת 1548, נחטף בידי דודו יורגן ברהה ונלקח לטירת טוסתרופ וכשהייה נער שינה את שמו לטיכו. ישנה סברה שטוענת כי אוטה הבטיח לאחיו שהיה חשוך ילדים את אחד מבניו, הזמן עבר ואוטה לא עמד בהבטחתו ולכן יורגן החליט לפעול וחטף את טיכו. אף על פי שבנם נחטף, אין עדויות כי אוטה ברהה ואשתו התאמצו להשיב אליהם את בנם.

אוטה לא רצה שחמשת בניו יבזבזו את זמנם וילמדו לטינית, אלא רצה שיגדלו להיות שרי צבא. הוא דאג לאמן את בניו בלחימה בחרב וסייסות.

ברהה בויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "אסטרונום דני"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*