איל הון

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: איל הון.
זוהי הגדרה בת 7 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!
ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: טייקון.

מידע רנדומלי על הביטוי "טייקון":

נוחי דנקנר (נולד ב-13 בנובמבר 1954 בתל אביב) הוא איש עסקים ישראלי. דנקנר נודע בשל שליטתו בין 2003 ל-2013 (דרך חברות פרטיות ממונפות) בקבוצת אי די בי אשר החזיקה בשיאה בחברות רבות במשק, אך בסוף 2013 איבד שליטה זו על רקע הסדר חוב.

ביולי 2016 הורשע בעבירות על חוק ניירות ערך ועל חוק איסור הלבנת הון ובדצמבר 2016 נידון לשנתיים מאסר בפועל.


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

נח (נוחי) דנקנר נולד בשנת 1954 ליצחק דנקנר וזהבה לבית דוברושין, ילידת תל אביב ודור רביעי בארץ, שב-2011 הדליקה משואה ביום העצמאות על התנדבותה במועצה לישראל יפה. אביו יצחק דנקנר היה אחד מששת האחים שהקימו את דנקנר השקעות והיו בעלי מפעל תעשיות מלח לישראל בעתלית. דני דנקנר, בן דודו, הורשע במתן שוחד בפרשיית הולילנד.

לאחר שסיים את לימודיו התיכוניים בגימנסיה הרצליה ב-1972, התגייס דנקנר לצה"ל והתנדב לקורס טיס, ממנו הודח לאחר שנה, והוצב בלהק המודיעין. השתחרר משירות מילואים בדרגת רב סרן. לאחר שירותו למד מדע המדינה ומשפטים באוניברסיטת תל אביב, שם גם ערך את כתב העת "עיוני משפט". אחרי סיום לימודיו והתמחות במשרד יגאל ארנון ושות׳, היה דנקנר ממייסדי משרד עורכי הדין דנקנר-לוסקי.

טייקון בויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "איל הון"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*