אוכל בשר

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: אוכל בשר.
זוהי הגדרה בת 8 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

אפשרויות: קרניבור .

קצת על טורפים:
טורפים הוא שם כולל לכל היצורים הניזונים בעיקר מאכילת בעלי חיים.
קיימת סדרת יונקים הקרויה גם היא טורפים והיא יוצרת בלבולים רבים. רוב היונקים המשתייכים לסדרה זו (לדוגמה: אריה, כלב וצבוע), עונים גם להגדרה הראשונה – הם מתקיימים אך ורק מאכילת בעלי חיים; ואילו דובים, למשל, משתייכים לסדרת הטורפים אך הם אינם טורפים אמיתיים – הם אינם מתקיימים אך ורק מאכילת בעלי חיים (הם ניזונים גם מצמחים, דבש וכדומה) מעבר לכך לא כל היונקים הטורפים כלולים בסדרה זו וגם חלק מבני סדרה זו הם צמחוניים, למשל דב פנדה.
עיניהם של חלק גדול ממיני הטורפים ממוקמות בקדמת הראש, מה שמאפשר התמקדות בטרף; זאת בניגוד למינים רבים של בעלי חיים נטרפים, שעיניהם ממוקמות בצדי הראש, מה שמאפשר שדה-ראייה גדול ככל האפשר המסייע בהבחנה בטורפים.
באנגלית קיימת הבחנה בין שני המושגים: טורפים כלליים נקראים carnivores, ואילו סדרת הטורפים נקראת Carnivora. מקורם של שני המושגים בלטינית: carne פירושו "בשר".
באנגלית מכנים לעתים בהיתול אדם שאינו צמחוני (Herbivore) כ-carnivore, "טורף". גם בעברית, אדם שחובב אכילת בשר נקרא "קרניבור".
קיימים טורפים רבים שאינם יונקים: עופות דורסים למיניהם, פינגווין, שקנאי, צפרדע, נחש, תנין, כריש, דיונון, תמנון, עכביש, ורבים אחרים; ובקרב היונקים, קיימים טורפים שאינם משתייכים לסדרת הטורפים, למשל: הקטלן. צמחים אשר טורפים חרקים מכונים אף הם לפי רוב ההגדרות "טורפים".

נלקח מויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "אוכל בשר"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*