אוונטורה

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: אוונטורה.
זוהי הגדרה בת 8 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: הרפתקה .

מידע נוסף על הביטוי הרפתקה:
הרפתקה היא חוויה מרגשת או יוצאת דופן.
במקרים רבים היא כרוכה בביצוע מעשה נועז או אף מסוכן, עם תוצאות שאינן ידועות מראש.
הרפתקאות יכולות להיות גם פעילויות הכרוכות בסכנה פיזית כגון צניחה חופשית, טיפוס הרים, רפטינג בנהר או השתתפות בספורט אתגרי.
המשמעות הרחבה של המושג מתייחס לכל יוזמה הכרוכה בסיכון פיזי, כספי או פסיכולוגי, למשל: מיזם עסקי, רומן או התחייבות גדולה אחרת בעלת השפעה משמעותית על אורח החיים.

נלקח מויקיפדיה

צפה בהגדרות נוספות הקשורות לביטוי אוונטורה:
פנאי


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

מידע רנדומלי על הביטוי "הרפתקה ":

תיירות הוא ענף כלכלי, שבדרך כלל מיוחס לטיול, נסיעה, שהייה וביקור של אנשים מחוץ לסביבתם הרגילה, לתקופה קצרה (בדרך כלל עד שנה). מטרת התיירות יכולה להיות נופש, בידור, עסקים, או אף למטרות ספציפיות יותר, כגון תיירות למקומות מרפא, או למקומות קדושים (צליינות). ענף התיירות מהווה מקור פרנסה לאנשים רבים, ובמקומות שונים, כגון סיני, אף מהווה את מקור הפרנסה העיקרי של תושבי האזור.

תיירות שנעשית בשטחי-בר בקרבת בעלי חיים עלולה לגרום לנזק לאיכות הסביבה או לפאונה ולפלורה המקומית. כדי למנוע פגיעה זו, נוצרה התיירות האקולוגית, שמנסה לצמצם עד כמה שניתן את הפגיעה בתרבות ובסביבה בה מבקרים התיירים.

התיירים הראשונים בתנ"ך היו שנים עשר המרגלים ששלח משה לתור את הארץ. יהושע בן נון וכלב בן יפונה חוזרים עם אשכול ענבים מכאן סמל משרד התיירות.

תיירות פנים היא תיירות של תושבי מדינה מסוימת, בתוך גבולות המדינה. לפיתוח תיירות פנים יתרונות רבים:

במהלך השנים האחרונות הצטיינה תיירות הפנים בגידול משמעותי במספר הלינות והביקורים באתרים. החופשה הפכה ממוצר של מותרות, לאחד המוצרים ההכרחיים. בשנים האחרונות, כמעט 70% מהאוכלוסייה בישראל יוצאת לחופשה אחת בשנה, בישראל ומחוצה לה, ויש כאלה היוצאים אף ליותר מחופשה אחת בשנה, ונוהגים לנפוש גם בישראל וגם מחוצה לה. ממוצע החופשות עומד על 2.2 חופשות לאדם.

הרפתקה בויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "אוונטורה"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*